Rady nadzorcze i rady fundacji

Wzmocnij swoją firmę

Oferujemy wyspecjalizowaną usługę polegającą na zapewnieniu kompetentnych i doświadczonych specjalistów, którzy na Twoje zaproszenie obejmą funkcje w Radzie Nadzorczej Spółki (lub w Radzie Fundacji). Nasz zespół składa się z profesjonalistów o bogatym doświadczeniu w różnych dziedzinach, posiadających wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego pełnienia funkcji kontrolnych i doradczych. Nie są to znane nazwiska z pierwszych stron gazet, ale są to ludzie, którzy dobrze znają się na tym, co robią. (Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegółowe informacje oraz wycenę usługi).

Orientacyjny termin wykonania zlecenia:
ok. 21 dni

Umów się na rozmowę, aby porozmawiać o szczegółach.

Zostaw wiadomość

Zacznij działać już teraz i nie czekaj.
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

  Jakie są korzyści z zaproszenia naszych specjalistów do Twojej Rady Nadzorczej lub Rady Fundacji

  1

  Ręka na pulsie Zapewniamy Spółce kompetentną funkcję kontrolną. Nasz specjalista w Radzie Nadzorczej skrupulatnie czyta wszystkie dokumenty, wnika w szczegóły, zadaje pytania, wyciąga wnioski. Przyda Ci się to szczególnie, jeśli:

  • Twoja firma zmaga się z wyzwaniami, w których chcesz mieć po swojej stronie kompetentnych ludzi, którym możesz zaufać, którzy zawsze będą działali na Twoją korzyść.

  2

  Doświadczenie i wiedza

  Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają szeroką wiedzę branżową i doświadczenie w różnych dziedzinach (zwłaszcza w analizach finansowych, analizach procesów i analizach skuteczności zarządzania).

  Dzięki temu mogą oni dostarczać cennych wskazówek i doradztwa w kluczowych obszarach działalności Spółki. Przyda Ci się to szczególnie, gdy:

  • Chcesz wiedzieć o oznakach problemów, zanim będzie za późno na reakcję,
  • Chcesz zrozumieć, którędy uciekają Twoje pieniądze i gdzie można poszukać usprawnień,
  • Potrzebujesz kogoś, kto spojrzy na sytuację firmy „z lotu ptaka” i zapewni Ci dodatkowe punkty widzenia oraz propozycje rozwiązań.
  3

  Obiektywizm

  Nasi specjaliści to ludzie nieuwikłani w układy ani grupy interesu. Zagwarantujemy Ci niezależność i obiektywizm oraz działanie
  w Twoim interesie. Przyda Ci się to szczególnie, gdy:

  • Firma rozwija się bardzo szybko – aby zachować chłodną głowę i ustrzec się od błędów,
  • Firma jest w kryzysie – aby z chłodną głową określić sensowne drogi wyjścia,
  • Wskaźniki idą w górę, ale nie towarzyszy temu wzrost zysków – aby zrozumieć, którędy uciekają Twoje pieniądze i jak temu zaradzić.
  4

  Lojalność

  Ty jesteś właścicielem, a my jesteśmy po Twojej stronie. W każdej sytuacji, w każdym głosowaniu. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia przeanalizujemy sytuację, wykonamy analizy finansowe, zaalarmujemy Cię, gdy dostrzeżemy cokolwiek, co by mogło zagrozić Tobie lub Twojej spółce. Przyda Ci się to… zawsze.